Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 20.06.2018r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.
Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżankę. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców, a także dyplomy.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.
Życzymy wszystkim udanych i wspaniałych wakacji, a naszym absolwentom powodzenia w szkole.

 

Rajd pieszy przedszkolaków 2018

15.06.2018 roku odbył się Pieszy Rajd Przedszkolaków, w którym brały udział starszaki z ZSP PP w Zalesiu Śl.
Trasa rajdu przebiegała drogami polnymi i leśnymi w okolicach Góry św. Anny. Dzieci miały za zadanie poruszanie się w terenie oraz odnajdywanie punktów kontrolnych według mapy otrzymanej od organizatora.
Na każdym postoju miały zadanie do wykonania.

Czytaj więcej: Rajd pieszy przedszkolaków 2018
 

Biesiada Śląska Przedszkolaków - 2018

13.06.2018r  w Domu Kultury w Dziergowicach zorganizowana została już XV Biesiada Śląska Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z ZSP PP w Zalesiu Śl.. Zaprezentowali oni  taniec „Maryneczka” i „Trojak”. Obejrzeli również program artystyczny przygotowany przez pięć innych przedszkoli, który bardzo wszystkim się podobał. W przerwach między występami organizowane były wspólne zabawy integracyjne. Każde przedszkole zostało nagrodzone i otrzymało dyplom, statuetkę i piękny kwiatek w doniczce, który zdobi nasze przedszkole.

 

W bajkowej sali zabaw

4 czerwca dzieci z ZSP P Przedszkola w Zalesiu Śl. pojechały do „Bajkowego Sadu” w Olszowej. Przed wyjazdem przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.
Dzieci spędziły tam czas na zabawie w tunelach, zjeżdżalniach i basenach z piłkami. Najwięcej radości sprawiło dzieciom pokonywanie torów przeszkód, przechodzenie przez otwory, jazda samochodzikiem, wchodzenie do tunelu „Gąsienicy” i inne zabawy zwinnościowe. Pobyt w sali zabaw dostarczył wielu wrażeń i radości. Po udanej zabawie, dzieci w doskonałych nastrojach wróciły do przedszkola.

 

Dzień Mamy i Taty w Zalesiu

W dniu 25 maja 2015 w przedszkolu w Zalesiu Śl. odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały swój program taneczno – wokalno – recytatorski. Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

 

Dzień Mamy i Taty

W tym roku 27 maja zorganizowano wiejski Dzień Matki w remizie strażackiej w Lichyni. Dzieci miały okazję przed szerszą publiką zaprezentować swoje umiejętności. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i grały na dzwonkach. Występ był wspaniały, gdyż dzieci starały się jak tylko mogły najlepiej przedstawić program, który pieczołowicie przygotowywały. Wiedziały także, że między widzami ujrzą twarz kochanej mamy i wspaniałego ojca, dla których chcą jak najlepiej wystąpić. Po zakończonym przedstawieniu zostały nagrodzone gromkimi brawami.

 

Strona 1 z 35

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyka

Odsłon artykułów:
112965
Free business joomla templates